Wellneo: Zľava 5 € na podložku pod notebook Carpio

Malá, ale šikovná
Necitlivosť, brnenie a bolesť ruky a zápästia – to sú najčastejšie dôsledky modernej práce s počítačom, s ktorými sa skôr či neskôr stretneme. Pri písaní a klikaní neustále ohýbame zápästie, čo môže viesť k zápalu stredového nervu.

Wellneo: Zľava 5 € na podložku pod notebook Carpio.


Na tieto problémy však existuje veľmi jednoduché, ale účinné riešenie.
Predstavujeme Vám nové zariadenie Carpio 2.0. – ergonomickú zápästnú opierku – špeciálnu silikónovú podložku, ktorá zníži záťaž zápästia a pomôže Vám vyhnúť sa týmto problémom.
Teraz pri kúpe tohto produktu získate zľavu 5 € na podložku pod notebook Carpio.

Ako funguje Carpio 2.0?
Carpio 2.0 je ergonomická kĺzavá opierka, ktorá úspešne odstraňuje alebo zmierňuje problémy spôsobené neustále sa opakujúcim ohýbaním zápästia.

  • Elegantný dizajn zdvihne dlaň používateľa približne o centimeter od stola, čím sa zníži napätie na zápästie a zlepší sa poloha ruky.
  • Zlepšuje prirodzený pohyb Vašej dlane, pretože sa kĺže spolu s Vašou rukou, čím napomáha pohodlnejšiemu držaniu myšky.
  • Jedinečný dizajn a tvar oblúka sa dokonale prispôsobí zápästiu.

Pre koho je určený?
Kancelárske práce, ako sú napríklad práca pri počítači, navrhovanie, editovanie, programovanie a podobne, zaťažujú svaly a nervy Vášho zápästia. Zvážte, či:

  • Používate počítačovú myš viac ako 4 hodiny denne, pretože to oslabuje úchop ruky o 18 – 60 %.
  • Používate počítač viac ako dve hodiny denne.
    Ak sa nachádzate aspoň v jednej z týchto kategórií, potom je Carpio 2.0 ideálnym spoločníkom pre Vaše zápästia. Nezáleží na tom, či pracujete primárne s počítačovou myšou alebo prevažne s klávesnicou, táto opierka Vám pomôže.

Ľavá a pravá ruka
Ľudia pracujúci s klávesnicou aj počítačovou myšou môžu mať unavené zápästie na oboch rukách. Úžasnou vlastnosťou opierky Carpio 2.0 je, že skvele funguje pri oboch možnostiach. Silikónové polstrovanie zabezpečí pohodlie pre Vaše zápästia a teflónový povrch umožňuje hladký pohyb po povrchu. Navyše je mimoriadne stabilný a umožňuje lepšiu produktivitu práce.
Je k dispozícii pre ľavákov aj pravákov a dodáva sa v 2 veľkostiach.

You might like

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook